sobota, 19 listopada 2011

Sesja zdjęciowa

Zapewne znajdzie się tu ktoś kto ma zwierzaki. Nie wiem jak u Was ale ja mam duży problem ze znajdowaniem akcesoriów dla wyżej wymienionych. Tzn ależ są. Nie, co tam, jest ich nawet ogrom nieskończony. Ale! Nic, ale to nic się mi nie podoba. A i z funkcjonalnością bywa różnie. Drapaki, które się przewracają lub nie da się po nich drapać. Miski z których nie chcą jeść ich właściciele. Itd
U mnie chyba nic co jest przeznaczone dla kociego użytkowania nie jest kupione w sklepie dla zwierząt. Kurcze apel do przedsiębiorczych: Poprosiłabym o coś ładnego, funkcjonalnego.


Bo czasem bywa tak ( u mnie):

Te zdjęcia gdzieś w internecie znalezione, ale też i u mnie częste takie widoki:


U mnie za legowisko dziecięcy fotel służy. Dobry pomysł, bo łaskawie koty chcą korzystać z niego. Jest to jakaś konkurencja dla klawiatury na ten przykład. A za drapak "noga" od regału owinięta sznurkiem (nie ma opcji by się taki drapak przewrócił).

A mogłoby coś np takiego do produkcji wejść...Poproszę!


Acha, abażur skończony.1 komentarz:

  1. Napisałam się, mąż przemknął i wszystko przepadło... Powtórzę tylko, że to piękne kocie futerko to jak mojej św. pamięci Figiel. Mam słabość do tych szaraków. Abażur zdaje się, daje bardzo nastrojowe światło. Ciekawa jestem nad czym teraz pracujesz. Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń